Podsumowanie rundy jesiennej 2016/2017

Oto małe podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2016/2017.

Nasza drużyna zajmuje aktualnie 6 pozycje w tabeli z dorobkiem 6 punktów, bilansem bramkowym 5-10 i stratą do lidera 15 punktów. W tej rundzie niestety ani razu nie udało nam się wygrać na własnym boisku, u siebie zdołaliśmy w 3 meczach zdobyć jedynie 2 punkty, natomiast na wyjeździe na 4 mecze tylko 3 punkty. Własne boisko nie pomagało nam niestety w tej rundzie zdobywać punkty.

Na listę strzelców udało się zapisać 2 zawodnikom. Dawid Mazur strzelił w tej rundzie 3 bramki w tym dwie w meczu z Orłem Górzanką, o jedną mniej zdobył Paweł Nitka który także strzelił bramkę z Górzanką oraz jedną w meczu z Krokusem Ropienką.

Ogólnie podsumowując rundę w C klasie grupa I Krosno jak na razie drużyna z Zagórza jest jak do tej pory niepokonana, zdobyła komplet punktów w 7 meczach z bilansem bramek 27-6 i zajmuje miejsce lidera. Na drugim miejscu znajdują się Bieszczady Jankowce z dorobkiem 18 punktów, przegrali jedynie jeden mecz jesienią. Ostatnie, 8 miejsce zajmuje Krokus Ropienka z dorobkiem 3 punktów, oni natomiast wygrali tylko jeden mecz. Ich bilans bramek wynosi 11-27.

Z rozgrywek wycofały się Gabry Łukowe(przed sezonem) oraz Otryt Lutowiska (w czasie rozgrywek, ich wyniki zostały anulowane).

Czekamy więć z niecierpliwością na rundę wiosenną która zacznie się gdzieś na przełomie marca/kwietnia 2017 roku. Pierwszy mecz zagramy u siebie z Krokusem Ropienką, liczymy na taki sam wynik jak w pierwszym spotkaniu oraz także lepsze ogólne wyniki w rozgrywkach.